Find Text (3.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Menu
uk: Меню

en: All
uk: Все

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Published
uk: Опубліковано

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Entity
uk: Сутність

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Allowed entity types
uk: Дозволені типи сутностей
