Find Text (3.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Menu
ar: القائمة

en: All
ar: الكل

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Published
ar: منشور

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Entity
ar: الكيان

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
