Find Text (3.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menu
az: Menyu

en: All
az: Hammısı

en: Allowed
az: Mövcud

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Bundle
az: Paket

en: Entity types
az: Varlıq növləri
