Find Text (3.0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Menu
be: Меню

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Bundle
be: Набор

en: Table name
be: Назва табліцы
