Find Text (3.0.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Menu
bg: Меню

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Workflow
bg: Информационен поток
