Find Text (3.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Menu
bn: মেনু

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
