Find Text (3.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
