Find Text (3.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: All
da: Alle

en: Allowed
da: Tilladt

en: Published
da: Udgivet

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Table name
da: Tabelnavn

en: Entity types
da: Enheds typer
