Find Text (3.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Menu
et: Menüü

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Bundle
et: kogum

en: Entity types
et: Olemi tüübid
