Find Text (3.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Menu
fi: Valikko

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
