Find Text (3.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Mál

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Menu
is: Valmynd

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Unpublished
is: Ikki givið út
