Find Text (3.0.1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: All
fr: Tout

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Published
fr: Publié

en: Workflow
fr: Processus

en: Entity
fr: Entité

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Taxonomy Terms
fr: Termes de taxonomie

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Bundle
fr: Type

en: Table name
fr: Nom du tableau

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: Allowed entity types
fr: Types d'entité autorisés
