Find Text (3.0.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Menu
he: תפריט

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Entity
he: יישות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Bundle
he: חבילה
