Find Text (3.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Menu
hr: Izbornik

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Workflow
hr: Tijek
