Find Text (3.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ
