Find Text (3.0.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Allowed
id: Diperbolehkan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Entity
id: Entitas

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Bundle
id: Bundel

en: Entity types
id: Jenis entitas
