Find Text (3.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Menu
is: Valmynd

en: All
is: Allt

en: Allowed
is: Leyft

en: Published
is: Birt

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð
