Find Text (3.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған
