Find Text (3.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
