Find Text (3.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
