Find Text (3.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Menu
ml: മെനു

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
