Find Text (3.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menu
mn: Цэс

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
