Find Text (3.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
