Find Text (3.0.1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Language
ms: Bahasa

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: All
ms: Semua

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan
