Find Text (3.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Entity
nl: Entiteit

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Bundle
nl: Bundel

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
