Find Text (3.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Unpublished
nn: Upublisert
