Find Text (3.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Entity
oc: Entitat

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Bundle
oc: Paquet
