Find Text (3.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Published
pl: Opublikowane

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Entity
pl: Encja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Entity types
pl: Typy encji
