Find Text (3.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Bundle
ps: بنډل
