Find Text (3.0.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: All
pt: Tudo

en: Allowed
pt: Permitido

en: Published
pt: Publicado

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Entity
pt: Entidade

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Bundle
pt: Pacote

en: Field Types
pt: Tipos de Campo

en: Entity types
pt: Tipos de entidade
