Find Text (3.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: All
pt: Todos

en: Published
pt: Publicado

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Entity
pt: Entidade

en: Unpublished
pt: Não publicado
