Find Text (3.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Menu
ro: Meniu

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Entity
ro: Entitate

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
