Find Text (3.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Menu
ru: Меню

en: All
ru: Все

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Published
ru: Опубликовано

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Entity
ru: Сущность

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Bundle
ru: Набор

en: Table name
ru: Название таблицы

en: Field Types
ru: Типы поля

en: Entity types
ru: Типы сущностей
