Find Text (3.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල
