Find Text (3.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Allowed
sk: Povolené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Field Types
sk: Typy polí

en: Entity types
sk: Typy entít
