Find Text (3.0.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Bundle
sr: Пакет
