Find Text (3.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
