Find Text (3.0.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Bundle
ta: பொதி
