Find Text (3.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Bundle
th: กลุ่ม
