Find Text (3.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: All
af: Alle

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
