Find Text (3.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno
