Find Text (3.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Menu
ca: Menú

en: All
ca: Tot

en: Allowed
ca: Es permet

en: Published
ca: Publicat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
