Find Text (3.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Menu
el: Μενού

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Bundle
el: Ομάδα
