Find Text (3.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Bundle
eo: Fasko
