Find Text (3.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Menu
es: Menú

en: All
es: Todo(s)

en: Allowed
es: Permitido

en: Published
es: Publicado

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Entity
es: Entidad

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Taxonomy Terms
es: Términos de taxonomía

en: Bundle
es: Paquete

en: Table name
es: Nombre de la tabla

en: Entity types
es: Tipos de entidad
