Find Text (3.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Menu
fa: منو

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Entity
fa: عنصر

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Bundle
fa: بسته
