Find Text (3.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Bundle
gu: બંડલ
