Find Text (3.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Menu
hi: सूची

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Entity
hi: इकाई

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Bundle
hi: पोटली
