Find Text (3.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Entity
it: Entità

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: Table name
it: Nome della tabella

en: Entity types
it: Tipi di entità
