Find Text (3.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Menu
ja: メニュー

en: All
ja: すべて

en: Allowed
ja: 許可された

en: Published
ja: 掲載

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Entity
ja: エンティティ

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
